Karkasinių konstrukcijų šiltinimas pastatu, pastatytu pagal vadinamąjį „Kanados metodą“, tampa vis populiaresni. Karkasinių namų statybos sėkmė yra gana pateisinama: tokie namai statomi greitai ir pigiai, tačiau norint, kad namai būtų šilti ir patogūs, būtina pasirinkti tinkamą šiltinimo medžiagą.

Karkasiniam namui tai yra ypač svarbu, nes pats jo dizainas reiškia, kad sienos viduje yra kažkoks užpildas, kuris turėtų sudaryti 75–80% izoliacijos.

Tinkamai pagaminta izoliacija žymiai sumažins šildymo sąnaudas, tai yra dar vienas karkasinių namų pranašumas, kurių dizainas suteikia galimybę daug efektyviau išlaikyti šilumą nei plytiniuose ar klasikiniuose mediniuose namuose.

Karkasinių konstrukcijų šiltinimas nėra toks paprastas

Mes siūlome pačią moderniausią ir ekologiškiausią medžiagą – poliuretano putas, kuriu medžiaga dedama statybų metu arba pilama per skylutes į sieną, kuri per kelias sekundes suputoja, didėja jos tūris ir užpildo visus tarpus, tačiau nedeformuoja sienos.

Karkasinių konstrukcijų šiltinimas – Poliuretano putų naudojimas karkasinių namų statyboje

Kita teigiama savybė, suteikianti pranašumą poliuretano putoms prieš daugelį populiarių medžiagų, yra jos atsparumas drėgmei. Poliuretano putos nesugeria drėgmės, todėl jūsų namo sienos visada bus sausos, be pelėsių dėmių ir grybelių. Nereikia nenaudoti garų barjerinių plėvelių, kas beveik neišvengiama naudojant kitas šilumos izoliacines medžiagas.

Poliuretano putų ilgaamžiškumas taip pat yra įspūdingas.

Kiek kainuos jūsų namo šiltinimas? Ir kokias šiltinimo priemones reikėtu pasirinkti jums, jus galite sužinoti įsikvietę mūsų specialistą telefonu +370 684 87195