Rūsio šiltinimas sutaupys iki 10% šilumos gyvenamajame name. Tai ypač svarbu pirmiesiems aukštams, kurių gyventojus visus metus kamuoja šaltos grindys ir drėgmė. Rūsiai kartais būna ypač drėgni, o tai labai apsunkina “šiltinimas poliuretano putomis” darbą ir riboja šilumos izoliacijos medžiagos pasirinkimą. Tačiau poliuretano putplastis yra toks universalus, kad yra tinkamas net ir šiuo atveju.

Rūsio šiltinimas purškiant PPU ant rūsio sienų

Kodėl rūsio šiltinimas poliuretano putomis yra geriausias pasirinkimas? Ši medžiaga turi mažiausią šilumos laidumo koeficientą (0,023–0,04 W / (m * K)), todėl ji yra efektyviausia izoliacija bet kokiomis sąlygomis. Poliuretano putų struktūra ir cheminė sudėtis neleidžia šiai medžiagai absorbuoti drėgmės, skirtingai nuo kitų medžiagų, kurios daugeliu atvejų negali būti naudojamos be garų barjerinės plėvelės. Nereikia jokio specialaus sienų apdorojimo, be to, nesvarbi konstrukcijos paviršiaus forma. Puikus sukibimas leidžia naudoti poliuretano putas ant betono, medžio, metalo bei kitų medžiagų. Tuo pačiu metu, skirtingai nuo daugelio kitų medžiagų, PPU nereikia jokių tvirtinimo detalių ir rėmų.

Kita tik purškiamų putų savybė yra, kad nelieka jokiu tarpų, jungčių, įtrūkimų, į kuriuos patektų šaltis.

Poliuretano putos yra ugniai atspari, hipoalerginė ir žmonėms saugi medžiaga, kuri yra nepaprastai svarbi šildant namus. Užteptas poliuretano putplastis išlaiko savo unikalias savybes mažiausiai 25 metus, dar labiau sustiprindamas ir apsaugodamas konstrukcijas ją nuo žalingos drėgmės, pelėsio ir grybelių poveikio.

Taigi galima sakyti, kad poliuretano putplasčio izoliacija apsaugos ne tik nuo šilumos nuostolių, bet ir nuo drėgmės bei pelėsio.

Mūsų įmonė „Aputos“ naudodama naujausią, šiuolaikine įrangą atliks bet kokio sudėtingumo objektų poliuretano izoliaciją.

Kiek kainuos jūsų namo šiltinimas? Ir kokias šiltinimo priemones reikėtu pasirinkti jums, jus galite sužinoti įsikvietę mūsų specialistą telefonu +370 684 87195