Mūrinio namo šiltinimas poliuretano putomis yra atsakingas, daug atidumo ir profesionalumo reikalaujantis darbas. Profesionalai apšiltintas namas, su poliuretano putomis, ženkliai sumažina patalpų šildymo išlaidas.

Mūrinio namo šiltinimas poliuretano putomis

Mes patarsime, kaip apšiltinti mūrinį namą ar kotedžą ir į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Šiandien yra daugybė „Mūrinio namo šiltinimas“ priemonių, tinkamų namui šiltinti, bet “Mūrinio namo šiltinimas poliuretano putomis” jums turėtu būti tinkamiausias dėl daugelio šiltinimo priemonės turimu savybių.

Poliuretano putos turi turi mažiausią šilumos pralaidumo koeficientą (0,023–0,04 W / (mK)) – tai yra, turi geriausia šilumos izoliacijos savybę.

Mūrinio namo šiltinimas poliuretano putomis – SAVYBĖS?

Purškiamos poliuretano putos užpildo visus tarpus ir iškilimus, nepalikdamos jokiu šiltinimo medžiagos jungčių ir tarpelių, kurios yra neišvengiamos naudojant kitas šiltinimo medžiagas. Poliuretano putos nesugeria vandens ir nedega, yra nekenksmingas žmonėms ir atsparios įvairiems grybeliams.

Mūrinio namo šiltinimas poliuretano putomis – Nuo ko pradėti?

Nuo ko reikėtu pradėti „mūrinio namo šiltinimas„ darbus?. Pirmiausia atkreipkite dėmesį į namo pamatus. Pamatų šiltinimas aplink visą pastato perimetrą yra rimtas žingsnis norint sukurti jaukią atmosferą namuose. Didelio tankio poliuretano putos yra puikus pasirinkimas namo pamatu šiltinimui. Putos yra atsparios vandens ir šalčio poveikiui, todėl ne tik puikiai izoliuoja pamatus, bet ir apsaugo pamatus nuo erozijos.

Toliau eina siena. Tinkama sienų šiluminė izoliacija poliuretano putomis pašalina tokius nemalonius reiškinius kaip pelėsiai, tapetų patamsėjimas nuo drėgmės, skersvėjis ir sunkus drėgnas oras. Kokybiškai pagaminta šilumos izoliacija, sutaupys nuo 30 iki 50% energijos, sunaudojamos šildymui.

Ir paskutinis šiltinimo etapas yra stogo šiltinimas. Šiluminė gyvenamojo namo ar kotedžo stogo izoliacija purškiant poliuretano putas, sustiprins ir pačia stogo konstrukciją, kuri tarnaus daugeli metų kaip efektyvi apsauga nuo šalčio, drėgmės ir žemos temperatūros poveikio stogui.

Verta paminėti, kad poliuretano put plastis, dėl savo mažo svorio, yra pripažinta geriausia stogų izoliacine priemone.

Mūsų specialistai, pasitelkdami šiuolaikine modernią įrangą, gali atlikti visus būtinus, bet kokio sudėtingumo objektuose, šilumos izoliacijos darbus.