Senos statybos mūrinių namu šiltinimas ar blokiniu daugiabučių namu šiltinimas yra itin problematiškas, nes tokiu namu sienos yra vėjo prapučiamos, nelygios ir suskilinėjusios. Kaip šiltinimui paruošti tokius fasadus ir kuo juos galima apšiltinti?

“Susisiekite su mumis telefonu +370 684 87195, kad mes galėtume sužinoti, koks jūsų namas yra?, ką norėtumėte apšiltinti?, kad mes galėtume įvertinti darbu apimti, nustatyti geriausiai tinkančias šiltinimo priemones ir pasiūlyti geriausia kainą busimiems darbams.”

Senos statybos mūrinių namu šiltinimas ar blokiniu daugiabučių šiltinimas yra itin problematiškas, nes tokiu namu sienos yra vėjo prapučiamos, nelygios, suskilinėjusios. Kaip šiltinimui paruošti tokius fasadus ir kuo juos galima apšiltinti?

Mūriniu namu šiltinimas

Lietuvoje yra daugybė mūrinių daugiabučių, kurių būklė šiluminiu požiūriu itin prasta. Daugelis tokio tipo daugiabučių pastatyti iš bloku geltonų ar baltų silikatinių ar keraminių plytų ir tokie lokiniai ar plytiniai namai be apdailos dėl drėgmės dažniausiai yra nestabilus, smarkiai aptrupėję, siūlės beveik atviros.

Prieš rengiant “mūriniu namu šiltinimas” projektą privaloma atlikti pastato ekspertizę, įvertinti laikančiųjų konstrukcijų techninę būklę, įvertinti, ar yra būtinas sienos konstrukcijoje esantis oro tarpas, parinkti tinkamiausia “sienų šiltinimas” būdą ir medžiagas.