Namu šiltinimas, Vamzdžių ir komunikacinių angų šiltinimas

Namu šiltinimas, Vamzdžių ir komunikacinių angų šiltinimas – Šiltinimas poliuretano putomis technologija yra naudojama ir vamzdžių bei komunikacinių angų šiltinimui. Šis technologijos metodas pradeda apšiltinti vamzdynus ir įvairias šilumines trasas.

Namu šiltinimas, Vamzdžių ir komunikacinių angų šiltinimas.

Paskutinių dešimtmečių praktika parodė, kad vamzdynų šiltinimo poliuretano putomis metodas yra vienintelis teisingas ir ekonominiu požiūriu naudingas sprendimas.

Namu šiltinimas, Vamzdžių ir komunikacinių angų apšiltinimas

Ekonominiai paskaičiavimai parodė, kad tokio metodo naudojimas tikslingas apšiltinant vamzdynus ir privačiuose sklypuose, tarp namų, katilinės ir namo bei kitus vamzdžius.

Vamzdynus apšiltinti poliuretano putomis, jei tranšėjos jau yra paruoštos, šiltinimo procesas yra labai greitas ir gaunamas rezultatas nepriekaištingas. Medžiagų sunaudojimo išeiga yra minimali. Poliuretano putos šioje srityje neturi sau lygių. Dėl didelio cheminio atsparumo, o taip pat atsparumo drėgmei ir vandeniui, poliuretano putos yra nepakeičiamos šiltinant požeminius vamzdynus ir komunikacijų šiltinimas tampa pakankamai pigus.