Stogo šiltinimas poliuretano putomis ar stogo šiltinimas vata? Kuria stogo šiltinimo priemone reikėtu rinktis? Ir dėl ko varvekliai ir ledas atsiranda ant stogo?

Varvekliai dažniausiai susidaro ankstyvą pavasarį, kai saulės šiluma tirpina sniegą ir ledą, vanduo laša nuo stogų, o naktį pašąla ir vandens lašai sustingsta. Varvekliai gali susidaryti ir žiemą, kai oro temperatūra dažnai keičiasi.

Varvekliai ant stogo gali atsirasti ir veikiant namo šilumai, kuri skverbiasi iš palėpės. Dėl neapšiltinto daugiabučio namo, šilumai skverbiantis iš vidaus, šilą stogo paviršius, nuo kurio tirpsta krintantis sniegas ir virsta ledu. Ledo varvekliai kelia pavojų ne tik praeivių sveikatai ir gyvybei, jie gali sugadinti prie namo stovėjusius automobilius, neigiamai paveikti stogo vientisumą, žymiai sutrumpinti jo tarnavimo laiką.

Stogo šiltinimas poliuretano putomis ar stogo šiltinimas vata?

Šilumos izoliacijos medžiagų pasirinkimas šiandien yra labai didelis. Kaip suprasti, kuri medžiaga yra geresnė?

Visų pirma, jūs turite galvoti apie stogo dizainą. Namo sijos laiko didelę apkrovą, o padidėjusi masė gali sukelti deformaciją ir netgi įlaužti stogą, todėl jums reikia pasirinkti labai lengvas šiltinimo medžiagas. Stogo šiltinimas poliuretano putomis šiuo atžvilgiu turi reikšmingą pranašumą prieš kitas šiltinimo medžiagų rūšis.

Stogo šiltinimas poliuretano putomis naudingas yra ir tuo, kad ši stogo šiltinimo priemonė tarnaus jums ne mažiau kaip 25 metus, kuri taip pat yra ir puiki hidroizoliacija. Beje, poliuretano putos ne tik apsaugo stogą ir palėpę nuo drėgmės, bet ir sustiprina pačią konstrukciją. Cheminė šios medžiagos sudėtis yra nekenksminga žmonėms, tačiau ji sudaro nepalankia aplinka visų rūšių grybeliams ir pelėsiams. Galiausiai, dar viena svarbi poliuretano putų purškimo savybė yra, darbo greitis ir paprastumas.

Stogo šiltinimas poliuretano putomis ar stogo šiltinimas vata?

Poliuretano putos pasižymi dideliu sukibimu ir praktiškai nereikalauja papildomo paviršiaus paruošimo, kurios užpildo visus plyšius nepalikdamos galimybės prasiskverbti šalčiui ir drėgmei. Be to, poliuretano putplasčio šiltinimo procesas yra gana greitas. Mūsų komanda per pamainą gali apdoroti nuo 200 iki 600 m2.

Taigi, stogo šiltinimas poliuretano putomis turi daug pranašumų, palyginus su „stogo šiltinimas vata“ ir kitomis šilumą izoliuojančiomis medžiagomis.